Digitální podvodné praktiky - jak chránit firmu a různé scénáře ve vazbě na pojištění pohledávek

Workshop

Ve spolupráci s Českou asociací treasury a ARFIN BROKER zveme své členy na workshop Digitální podvodné praktiky – jak chránit firmu a různé scénáře ve vazbě na pojištění pohledávek.

Těšit se můžete na případové studie, zkušenosti klientů, přístup či přidanou hodnotu pojišťoven a roli specializovaného makléře při řešení těchto specifických pojistných případů. Ve druhé části proběhne moderovaný online rozhovor na téma Ekonomické výhledy na rok 2024.

Od 16h Vás čeká diskuze, networking a občerstvení.

 

Program:

14:00-15:00

Digitální podvodné praktiky – jak chránit firmu a různé scénáře ve vazbě na pojištění pohledávek  

Podtitul: Případové studie, zkušenosti klientů, přístup či přidaná hodnota pojišťoven a řešení těchto specifických pojistných případů

15:00-16:00

Moderovaný online rozhovor na téma Ekonomické výhledy na rok 2024 z pohledu hlavního ekonoma společnosti AXA, třetí největší globální pojišťovny 

Podtitul : Gilles Moec v interview v prostředí TV studia rozebere současné ekonomické prostředí a uvede své názory a poznatky pro rok 2024. Rozhovor je organizován společností AU Group, která je největší světový specializovaný makléř v oblasti pojištění pohledávek a  jejímž je ARFIN BROKER členem, jako jedna z klíčových událostí roku 2024 pro naši globální síť klientů.

16:00-16:30

Q&A, občerstavení, networking

 

Cena
Pro členy CAFIN je vstup ZDARMA*
Pro ostatní činí účastnický poplatek 4.500 Kč bez DPH.

* Neplatí pro základní členství.

Kontakt

Helena Sochrová

Helena Sochrová

Člen řídicího výboru

+420 724 302 410

helena.sochrova@cafin.cz