BOOKPORT

12.11.2021 | Uzavřený projekt

Chcete si projít jaké existují scénáře pro strategické rozhodování a řízení nebo by vás zajímaly metody hodnocení podniku? Jaká existuje spojitost mezi sexem, drogami a bitcoiny? Případně byste měli chuť na něco měkčího a chcete se dozvědět co mají společného úspěšné osobnosti?  Nemáte náladu na nic odborného a nestihli jste detektivní seriál HBO – Mělas to vědět?

To vše můžete díky členství v naší asociaci mít a rozhodovat se naprosto svobodně, co si zrovna budete chtít přečíst.

Elektronická knihovna

V rámci spolupráce s Nakladatelským domem GRADA, bychom vám rádi po několika letech opět představili službu BOOKPORT, která vám v rámci členství asociace CAFIN umožní exklusivní neomezený přístup na 9 měsíců k tisícům knižních titulů od beletrie přes populárně-naučnou až po odbornou literaturu.

Zpříjemněte si jarní dny čtením oddychových témat, ale neopomeňte se posouvat dále ve vaší kariéře – ať už v oblasti finančního řízení nebo jakékoliv další profesní činnosti.

O službě

BOOKPORT je služba, která nabízí neomezené čtení elektronických knih. Číst můžete na počítači, tabletu, nebo mobilním telefonu.
Součástí služby jsou tisíce titulů všech žánrů a oborů lidské činnosti. Celkem od 31 knižních nakladatelů.

Jak na to?

Každý uživatel* obdrží e-mailovou zprávu sloužící k aktivaci účtu a k vytvoření vlastního bezpečnostního hesla.
Aktivační e-mail je platný 14 dnů od jeho zaslání. V případě, že nedojde ke včasné aktivaci, lze využít funkci „zapomenuté heslo“ na přihlašovací stránce služby.

* Služba je určena zdarma pouze členům CAFIN (vyjma základního členství).

Již jsem službu BOOKPORT využíval/a. Jak se přihlásím nyní?

Kdo účet u BOOKPORTU má či měl v minulosti, automatický e-mail na vytvoření účtu nedostává.
Takový uživatel se může hned přihlásit ke svému existujícímu účtu – přihlašovací údaje zůstávají stejné na adrese https://www.bookport.cz/Account/Login/

Nicméně, kdyby se náhodou stalo, že si nebudete pamatovat heslo do svého účtu, je zde možnost vygenerovat si heslo nové.

Číst můžete i na cestách

Aplikace pro iOS a Android umožňuje uživateli stažení současně až 6 titulů, které budou dostupné i bez internetového připojení. Aplikace umožňuje i pokročilé přizpůsobení textu preferencím čtenáře.

Líbí se Vám tato služba? Zdigitalizujte i Vaší firemní knihovnu. BOOKPORT je možné využít pro vzdělávání zaměstnanců, nebo jako nestandardní zaměstnanecký benefit.

V případě zájmu o více informací kontaktujte produktového specialistu služby.

Pavel Markvart
Produktový manažer – elektronické zdroje

Mobil: +420 731 395 795
E-mail: markvart@grada.cz

Kontakt

Lenka Opatová

Lenka Opatová

Projektová manažerka

+420 777 773 838

info@cafin.cz

Olga Cechlová

Olga Cechlová

Člen řídicího výboru

+420 226 211 690

olga.cechlova@cafin.cz